Biz Kimiz?

Prisma Mobilya Biz Kimiz?

01
Biz Kimiz

Prisma Mobilya ve Deri San Tic.Ltd Şti sektöründe 30 yıla aşkın deneyime sahip yurt içinde ve yurt dışında önemli bir pazara hitap eden kuruluştur. 1990 yılında Hollanda da faaliyetlerine başlayan firmamız 2004 yılında ülke ekonomisine katkı ve istihdam sağlamak amacıyla Düzce 1 Organize San Bölgesinde 11000 m² açık 5000 m² kapalı alanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

02
Vizyon

Prisma Mobilya, sadece ihtiyaçlara uygun mobilyalar üretmekte sınırlı olmayıp Türkiye ve Dünya'da kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizde sunduğu hizmet kalitesiyle uluslararası alanda da lider olmayı hedefler.

03
Misyon

Prisma Mobilya faaliyetlerini doğal çevrenin, işçi sağlığı ve güvenliğinin şartsız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi ilkelerini kabul eder. Üretim kalitesi ile de global ölçekte markalaşıp, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaya çalışmaktır.

Prisma Mobilya Referanslarımız